• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/halilakpinar
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05056611119
  • https://www.twitter.com/halilakpinar
  • https://www.instagram.com/halilakpinar1453
  • https://www.youtube.com/channel/UCz-evvQhDvbJLw5bg_A8P1Q
Üyelik Girişi
MUHTEVA
Site Haritası

Custom Search

EĞİTİM-BİRSEN ÜYELERİNİ SİGORTA KAPSAMINA ALDIRDI

EĞİTİM-BİRSEN ÜYELERİNİ SİGORTA KAPSAMINA ALDIRDI

Eğitim-Bir-Sen Üyeleri Ferdi Kaza Sigortası Kapsamına Alındı
Eğitim-Bir-Sen üyeleri, Memur-Sen’in SBN Sigorta ile yaptığı anlaşma çerçevesinde, Ferdi Kaza Sigortası kapsamına aldı. Anlaşmayla bütün üyelerimiz çok önemli avantajlara sahip olacaklar.

Bireysel Ferdi Kaza Sigortası ile vefat teminatı, sürekli sakatlık teminatı ve deprem halinde bu iki sonucun oluşması durumu teminat altına alındı. Yapılan anlaşmayla Memur-Sen üyeleri, kasko, trafik gibi diğer sigortalarda özel indirim ve taksit hakkını elde edecekler.

Gündoğdu, SBN Sigorta ile yaptıkları anlaşmayla, üye, sendika çalışanları ve sendika üyesi iken emekliye ayrılanlara veya sendika üyesi olmaya engel görevlere atananlara önemli avantajlar sağladıklarını vurguladı.

Bu anlaşmayla Memur-Sen’e bağlı sendikaların üyelerinin primlerinin bir yıl süreyle Memur-Sen ve bağlı sendikalar tarafından ödenecek Grup Ferdi Kaza Sigortası Poliçesi kapsamında olacağını anlatan Gündoğdu, şunları kaydetti:

“Grup Ferdi Kaza Sigortası  Poliçesi, kazaya bağlı ölüm veya sürekli  sakatlık durumlarında 15.000 TL tutarında teminat İçerecek. Grup Ferdi Kaza Sigortası kapsamında deprem, terör, yangın, boğulma, motor bisiklet ve takma motorlu bisiklet kullanımı gibi risklerde bulunacak. Grup Ferdi Kaza Sigortası haricinde Memur-Sen’e bağlı sendikaların üyelerine Memur-Sen ve bağlı sendikalardaki çalışanlarımıza, Memur-Sen’e bağlı sendika üyesi iken emekliye ayrılanlar ile sendika üyesi olmaya engel görevlere atananlara ve yukarıda sayılanların anne-baba, eş ve çocuklarına diğer sigorta branşlarına ilişkin poliçelerde prim indirimi ve prim ödemelerinin taksitlendirilmesi gibi özel imkânlar sağlanacak olup bu çerçevede; kaskoda, SBN Sigorta’nın uyguladığı en düşük fiyat üzerinden yüzde 30 indirim uygulanacak. Zorunlu Trafik Sigortası’nda poliçeler, aracın bağlı olduğu ildeki en düşük taban fiyat üzerinden düzenlenecek. Poliçelere ait prim tutarları, 3 ila 12 ay arasında değişen taksitler halinde ödenebilecek. Ayrıca üyelerimiz, çalışanlarımız, emekli olan üyelerimiz, üyemizken sendika üyesi olmaya engel görevlere atanan arkadaşlarımız, bu kişilerin anne-baba, eş veya çocukları, Kasko, Zorunlu Trafik, DASK veya diğer sigorta branşlarındaki sigorta poliçelerini bu anlaşma kapsamında SBN Sigorta’dan edinmeleri halinde Memur-Sen’in hediyesi olarak kazaya dayalı sürekli sakatlık veya ölüm hallerinde 30 bin TL tutarında teminat ödenmesini içeren Ferdi Kaza Sigortası Poliçesi kazanacaklar. Hasar ödemeleri, hasarın ödenmesine esas teşkil eden belgelerin eksiksiz olarak sunulması kaydıyla 15 gün içinde gerçekleştirilecek. Sözleşme kapsamında bulunanlara Yangın poliçesi (Konut Paket, İşyeri  Paket. DASK, vb.), isteğe bağlı Ferdi Kaza Poliçesi, Bireysel Güvence Poliçesi (Bireysel Kaza ve Acil Tedavi Giderleri) ürünlerinde de özel indirim/imkânlar sağlanacaktır. Öncü ve sorumlu sendikacılığın simgesi Memur-Sen’in ve bağlı sendikalarının, kamu görevlilerine yeni ufuklar üreten hizmetlere devam edeceğini bu vesileyle ifade ediyorum.”

SBN Sigorta Genel Müdürü Erhan Özsertel ise, Memur-Sen ailesi ile aynı safta yer almaktan büyük gurur duyduklarını dile getirerek, “Güçlü insan kaynağı yapımız, üstün hizmet kalitesi ve 250’yi aşkın Şekerbank Şubesi aracılığı ile hizmet vermekteyiz. Şekerbank’ın Türkiye geneline yayılmış güçlü şube ağı yoluyla her müşteri segmentine ve her bölgeye ulaşan SBN Sigorta’nın Şekerbank şubeleri ile birlikte 1.500’ü aşkın satış noktası bulunmaktadır” şeklinde konuştu.

     EĞİTİM-BİR-SEN’E

ÜYE OL!

HİÇBİR ÜCRET ÖDEMEDEN

ŞEKER SİGORTA’DAN

15.000 LİRALIK FERDİ KAZA SİGORTASI

HİZMETİNDEN FAYDALAN!


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam213
Toplam Ziyaret3727416
VİDEOLAR
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
Takvim